6 Modnych Fryzur Męskich Do Zrobienia Na Wiosnę

Undercut

Undercut polega na krótkim wycięciu po bokach, ale zamiast gradientu, włosy często są jednej i tej samej długości. Innym rodzajem Undercut jest fryzura, która jest rozdzielona. Znajduje się w niej linia dzieląca długie włosy na szczycie głowy z krótszymi włosami po bokach.

Kiedy mamy dłuższe włosy na górze, ten styl oferuje dużo stylizacyjnej wszechstronności, podczas gdy krótsze włosy po bokach ułatwiają w ich utrzymaniu i pielęgnacji.

Wielu facetów łączy Undercut z Fade aby uzyskać nowoczesny wygląd. Jeśli podoba Ci się fryzura w stylu Undercut, pomyśl nad połączeniu jej z Quiff lub Pompadour, dla jeszcze bardziej unikatowego wyglądu.

Faux Hawk

Faux Hawk zamienia stary styl irokeza na świeży, nowoczesny wygląd, który jest odpowiedni w miejscu pracy, jak i na imprezie. Z delikatnie zwężonymi bokami i dłuższymi włosami w środku, ta męska fryzura bierze swój koncept z irokeza ale go łagodzi, żeby uzyskać wygląd który rozjaśni prawie każdy rodzaj twarzy.

Fade

Typ fryzury Fade nadal jest jednym z najpopularniejszych sposobów dla facetów, aby obcinać sobie boki. Technika polega na cięciu włosów stopniowo coraz to krócej w dół głowy. Zazwyczaj zaczyna się od cięcia nożyczkami w pobliżu góry i stopniowo zwęża się, przechodząc do maszynki i krótkiego przycięcia na szyi.

Quiff

Quiff jest dobrze znanym stylem wniesionym do współczesnej świadomości przez Elvisa i jego muzykę rockową. Ta modna męska fryzura charakteryzuje sie długimi włosami na szczycie głowy, które stają się stopniowo coraz to krótsze w kierunku tylnej części głowy.

Główną cechą tego stylu jest własnie “Quiff” z przodu, którego się robi poprzez zastosowanie róznych produktów stylizacyjnych i suszenie włosów w górę oraz do tyłu, aby uzyskać ten przyciągający wzrok wygląd.

Pompadour

Pompadour jest podobny do Quiff, ale cechuje sie gładszymi i bardziej zwięzłymi włosami, które są stylizowane na przedniej części głowy. Często, Quiff i Pompadour można osiągnąć z tej samej fryzury, a jedynie po prostu wymagają różnych metod stylizacji.

Jeśli masz wystarczająco dużo czasu rano, aby stylizować włosy w charakterystyczny “pompon”, to może być dobry wybór dla Ciebie. Mimo, że wysiłek jest wymagany aby stworzyć dobrą stylizację tego wygladu, dobre produkty mogą sprawić dużą różnicę i zachować Twój styl przez cały dzień.

Slicked Back

Kolejna tradycyjna fryzura, która będzie modna w tym roku, Slicked Back jest prostym sposobem, aby Twoje włosy wyglądały formalnie i profesjonalne a jednoczesnie atrakcyjnie i kusząco. Zwłaszcza kiedy połączysz Slickback z Undercut, możesz być pewnym, że wiele osób będzie Ci zazdrościć tej fryzury. Wystarczy jedynie przetrzeć odpowiedni produkt przez włosy, a następnie je uformować grzebieniem w celu osiągnięcia tego wyglądu.

Add Comment

Comment
Name
E-mail
Website