Barberzy Jako Psychologowie

Barberz są jak psychologowie. Obcinają włosy, dzielią się z nami swoimi doświadczeniami życiowymi, a my również im opowaidamy o swoim życiu i otrzymujemy wiele rad. Barberzy byli tam dla Ciebie podczas burzliwych momentów w Twoim związku, kiedy Cię zwolnili z pracy, a dali awans w innej. Mówili Ci jaką masz uroczą córkę , kiedy się urodziła i oferowali kondolencje, kiedy odszedł Ci ktoś bliski. Barberzy zawsze byli tam dla Ciebie i zawsze będą kiedy ich potrzebujesz.

Mężczyźni muszą mieć miejsce gdzie mogą pójść, aby wyrazić siebie, porozmawiać z kimś o życiu i wypuścić z siebie smutek i zranienie, a to wszystko bez jednoczesnego tracenia ich męskości . Czy wiesz, gdzie dla wielu mężczyzn jest takie miejsce? Jeśli powiedziałeś, że to barbershop, to jesteś w 100% poprawny.

Berberzy maja dość trudne zadanie, nie tylko muszą dokładnie pamiętać, jak Ci obcinali włosy w zeszłym tygodniu, ale muszą rózwnież być w stanie dać Ci pożyteczne rady, żeby pomóc Ci w Twojej drodze przez życie, a to już jest bardzo duży obowiązek. I jeden którego nie należy lekceważyć.

Zadaniem barbera jest aby być na bieżąco z tym co się aktualnie dzieje na świecie, w polityce czy sporcie. Chociaż jedną z najważniejszych prac jakie mają barberzy jest wypożyczanie ich umysłów oraz uszu Tobie. Od czasu otwarcia H.A. Automobile Club, cała przyjemność była po naszej stronie, aby być w stanie tak wielu z Was wysłuchać, i tak wiele się nauczyć. Więc następnym razem kiedy masz doła, albo jesteś zadowolony przez tą nową dziewczynę którą poznałeś, możesz śmiało się tym z nami podzielić (nie będziemy Cię oceniać).

Add Comment

Comment
Name
E-mail
Website