Golden Beards

Golden Beards narodził się w cudownej dzielnicy Nørrebro w pięknym mieście Kopenhagi w Danii w 2015 roku.

W tym czasie, Oriol, brodaty mężczyzna, zdał sobie sprawę, że nie ma żadnej duńskiej firmy produkującej produkty do pielęgnacji brody. Widząc, jak wielu mężczyzn w kraju zarasta brodami, które również wymagają opieki, postanowił zająć się tym i rozpocząć ręczną produkcję ekologicznych produktów do pielęgnacji brody. A kiedy już dostał właściwe produkty, postanowił być hojny i podzielić się nimi z resztą świata.

Zaczął w domu, robiąc olejki i balsamy we własnej kuchni. Stworzył stronę internetową, podczas gdy jego dziewczyna zrobiła naklejki. Jego dobry przyjaciel zrobił logo i stopniowo zaczął sprzedawać coraz więcej. Ludzie chcieli więcej produktów, a nie miał wystarczająco dużo miejsca w domu, więc musiał przenieść się do kolejnej lokacji w Møllegade, dzieląc przestrzeń ze sklepem fryzjerskim Fraser the Barber. W miarę rozwoju firmy w końcu przeniósł się do nowego biura, oczywiście nadal w Nørrebro. Również w tym momencie postanowił zatrudnić swojego pierwszego pracownika.

W Golden Beards są dumni, że mogą tworzyć produkty jeden po drugim. Wszystko jest ręcznie stworzone. Wszystko wykonane w małych partiach i na życzenie. Posiadają mały magazyn, dzięki czemu zawsze mogą zapewnić ich klientom bardzo świeży produkt. Tak lubią pracowć i będą dalej to robić w ten sposób.

A więc oto one: produkty do pielęgnacji brody specjalnie stworzone dla Ciebie i Twojej brody!