Muk

O Nich

Muk Haircare jest urodzoną i wychowaną australijską marką profesjonalnej pielęgnacji włosów. Odkąd pierwszy raz trafili na rynek, ich misją było przebić się przez tłum dzięki kolekcji produktów do pielęgnacji włosów, które mówią, co robią i robią to, co mówią.

Dwanaście lat później, od kiedy zaczęli działalność w 2006 roku, firma Muk Haircare ewoluowała od zasady łamania nocnego sukcesu do prawdziwego lidera na australijskim i globalnym rynku włosów. Z biegiem czasu rozwinęli się i dojrzeli, rozwijając Muk Haircare w wielokrotnie nagradzaną markę z kompletną profesjonalną gamą kolorów, 34 produktami z podstawowej gamy, 5 specjalistycznymi produktami z oleju arganowego, 6 najlepiej sprzedającymi się narzędziami elektrycznymi i dystrybucją w 27 krajach. Konsumenci na całym świecie kochają muk Haircare za uczciwość i niezawodność wzmocnioną wydajnością. Posiadają produkt do pielęgnacji dla wszystkich rodzajów włosów.

Poważnie traktują swoje obowiązki w zakresie ochrony środowiska. Wszystkie produkty Muk Haircare są zatwierdzone przez PETA, co oznacza, że ​​nie przeprowadzają ani nie zlecają żadnych testów swoich składników, preparatów lub gotowych produktów na zwierzętach … ani nie będą tego robić w przyszłości.

Muk jest dumnie w 100% urodzony w Australii.
Muk jest w 100% zobowiązany, że ich produkty robią to, co mówią.
Muk nie jest w 100% testowany na zwierzętach.
Muk jest w 100% Tobą.