Reuzel

HISTORIA REUZEL

Leen i Bertus, twórcy Reuzel, zaczęli uczyć się fryzur dla mężczyzn, gdy mieli zaledwie czternaście lat. Ze względu na zamiłowanie do klasycznego barberingu i wpływy rock n ‘rolla, było nieuniknione, że któregoś dnia para otworzy “Schorem Haarsnijder en Barbier”.

Schorem to barbershop w starym stylu, mieszczący się w sercur robotniczego miasta Rotterdamu w Holandii. Sklep specjalizuje się w tradycyjnych, klasycznych i charakterystycznych fryzurach. Schorem próbuje zachować zanikające rzemiosło z utraconej ery czasu.

Od czasu otwarcia Schorem jest odwiedzany przez rockmanów, motocyklistów, psychobilly’ów, bandytów i innych szlachetnych dżentelmenów ze wszystkich warstw społecznych. Dzięki ponad pięćdziesięcioletniemu doświadczeniu fryzjerskiemu, Rotterdam Barbers stworzyli pomady, które są godne ich wysokich standardów. Jako fryzjerzy ze starej szkoły przekopali się głęboko w historii pomad, aby sformułować to, co uważa się za najlepsze męskie produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów … Reuzel.