Sknhead

SKNHEAD to pierwsza seria produktów, które mogą być używane jako krem ​​do twarzy i ciała, brody, oraz do stylizacji włosów, wszystko w jednym produkcie. Koncepcja asortymentu, składająca się obecnie z siedmiu produktów, powstała w 1999 roku.

Założyciel, Adee Phelan, który wcześniej wprowadził elektryczne, stylizacyjne i żeńskie kosmetyki oraz produkty do pielęgnacji włosów, chciał wydobyć od wielu lat luksusowy męski zestaw do pielęgnacji skóry i włosów. Zdając sobie sprawę, że rynek zakładów fryzjerskich jest całkowicie nasycony produktami, które robią dokładnie to samo, chciał stworzyć gamę produktów o bardzo specyficznym USP. Po 20 latach pracy na rynku profesjonalnym i konsumenckim, wiedział, jakie produkty są już dostępne i chciał je ulepszyć.

Mimo, że był on wielokrotnie proszony o wyprodukowanie tego rodzaju produktu do stylizacji, Adee wiedział, że chce, aby jego produkt był luksusowy i wysokiej klasy. A po podpisaniu aprobat przez ostatnie dwie dekady, chciał w końcu stworzyć idealny produkt. Ten, który przemawia do aspirującego mężczyzny na ulicy, społeczności fryzjerskiej i osób z wyższej półki.

Keep It Clean to szampon, który został specjalnie zaprojektowany, aby nie tylko oczyścić włosy, ale również delikatnie i skutecznie usunąć wszelkie ślady produktów do stylizacji Sknhead, a jednocześnie będąc miłym dla skóry głowy. Zawiera również składniki, takie jak glicerydy Palm Kernal, które dodają blasku i wilgoci, dzięki czemu włosy wyglądają i czują się jak w szczytowej kondycji – gotowe do ponownego ułożenia. Zapach kokosowy.

Idealna Pomada na slickback i eleganckie style z charakterem.

SPOSÓB UŻYCIA: Rozłóż palce, przetrzyj suche włosy, aby kontrolować, definiować i dodawać blasku.

Game Changer jest wyjątkowy. To skuteczny środek nawilżający skórę, który pomaga kontrolować i modelować włosy. Składniki, takie jak masło nasienne Cacao i olej palmowy, który jest bogaty w witaminę E, są znane ze swoich właściwości przeciwutleniających i przeciwstarzeniowych, gdy są stosowane na skórę, ale także pomogą lekko nawilżyć włosy i nadać im zdrowy wygląd , pomagając Ci utrzymać i zdefiniować swój styl.

Począwszy od 2012 roku, Adee pracował nad rozwojem oferty produktów, pobierając próbki różnych produktów i składników każdego tygodnia, wszystko po to, aby opanować sztukę wiodącego produktu do gry SKNHEAD, Game Changer. Coś, co można stosować na krótkie, średnie lub długie włosy i jest kremem do twarzy, ciała i brody. Podczas przeprowadzania swoich badań, chemicy, eksperci od pielęgnacji skóry i profesjonaliści zajmujący się pielęgnacją włosów stwierdzili, że tego, co próbował zrobić, nie może być zrobione. Dobry środek nawilżający musi odparować ze skóry w ciągu 7-8 sekund, a dobry produkt do włosów musi być wystarczająco ciężki, aby go utrzymać. Ale po latach niekończących się próbek i wytrwałości, Adee złamał dokładnie wyważoną formułę w połowie 2017 roku.

Adee nie chciał, aby ta seria była po prostu niesamowitym produktem do stylizacji. Uświadomił sobie, że mężczyźni się zmienili. Lubią rzeczy które się świecą, pielęgnują i nawilżają. Zapach kokosa w asortymencie (badania wykazały, że kokos, oprócz bycia ulubionym przez Adee’go, był preferowany przez 90% badanych osób) wynika z rozległych naturalnych zalet składników, takich jak masło z nasion kakaowca i bogaty w etanol olej palmowy, który jest bogaty w witaminie E i znany z właściwości antyoksydacyjnych i przeciwstarzeniowych, gdy jest stosowany na skórę. Pomaga również lekko nawilżyć włosy i nadać im zdrowy połysk, jednocześnie pomagając utrzymać i zdefiniować swój styl.

Seksowna morska mgiełka do potarganego, teksturowanego wyglądu.

SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać mokre lub suche włosy. W przypadku mokrych włosów pozostaw do wyschnięcia lub użyj suszarki. Spryskaj korzenie suchych włosów. Kształtuj i modeluj palcami.

Krem formujący do elastycznego trzymania i poważnego blasku

SPOSÓB UŻYCIA: Rozprowadź niewielką ilość równomiernie na wilgotnych lub suchych włosach, a następnie uformuj i ułóż palcami.

Toner dla osób o siwych lub srebrnych włosach, aby zmienić kolor, nawilżyć i oczyścić.

SPOSÓB UŻYCIA: Na wilgotne włosy nanieś obfitą ilość produktu i pracuj od korzeni po końcówki. Pozostaw na 3-5 minut, następnie spłukać, wysuszyć i ułóż włosy jak zwykle.