Stylowy Brodacz

Stylowy Brodacz został stworzony z myślą o prawdziwych mężczyznach, którzy stawiają na stylowy, zadbany wygląd swojej brody.

Idea Stylowego Brodacza narodziła się na przełomie 2015/2016 roku, gdy w trakcie pobytu nad jeziorem Lutomskim, niedaleko Sierakowa, właściele zachwycili się otaczającą ich naturą i pięknem lasów bukowych znajdujących się pod Poznaniem. Pobyt nad jeziorem był przełomową chwilą, w której postanowili zmienić oblicze pielęgnacji zarostu. Uznali, że czas na małą rewolucję, która początkowo dotknęła szczotek i grzebieni, których głównodowodzący Brodacz, używał na co dzień – postanowili nadać im wyjątkowego stylu i prostej elegancji pochodzącej wprost z natury. Tak właśnie powstała marka Stylowy Brodacz…

Inspirowane siłą surowego, mocnego drewna buka i pięknem natury, niezawodne akcesoria do brody idealnie leżą w męskiej dłoni i doskonale nadają się do codziennej pielęgnacji zarostu. Szczotki, kartacze i grzebienie wykonane są z najwyższej jakości drewna i włosia, dlatego są niezawodne i bardzo proste w użyciu.

Znając problemy współczesnego mężczyzny z bujnym zarostem, Stylowy Brodacz sam testuje na własnej brodzie kosmetyki i akcesoria do brody, które potem może z czystym sumieniem polecać klientom w swoim sklepie.

Ich celem jest dostarczenie brodaczom nietuzinkowych, stylowych i eleganckich akcesoriów oraz produktów do codziennej pielęgnacji zarostu. Chcą towarzyszyć Wam codziennie i czerpać satysfakcję z widoku zadbanych Stylowych Brodaczy wokół nas!