Uppercut

Historia Uppercut

Zainspirowany ponadczasowym stylem fryzjera lat 50. i jego duchowym założycielem, Willym Uppercut OShea, Uppercut Deluxe to nowoczesne, ale tradycyjne podejście do pielęgnacji męskiej. Urodzona w Australii marka z dumą jest wykonana tylko z najlepszych składników, Uppercut Deluxe oferuje podstawową gamę wysokiej jakości produktów do pielęgnacji dla mężczyzn.

Marka została zbudowana przez pasję oraz ciężką pracę Luke’a Newmana i Steve’a Purcella, przyjaciół z dzieciństwa z zamiłowaniem do fryzjerstwa, surfingu i skate.

Newman odkrył świat fryzjerstwa podczas pobytu w Portland w stanie Oregon z przyjacielem budującym skateparki po swoich szkolnych latach. Za rogiem, skąd mieszkał Luke, był fajny barbershop w starym stylu, znajdujący się obok kawiarni, gdzie zamawiał swoją dzienną kawę. Codziennie oglądał wnętrze barbershop’u i podziwiał, że fryzjerstwo było takim ponadczasowym handlem i establishmentem, który naprawdę kultywował społeczność. Wiedział, że to praca, którą mógł wykonać na zawsze. Wrócił do Australii, poszukał stażu, a reszta to już historia.

Uppercut narodził się z frustracji polegającej na używaniu przeciętnych produktów, które nie pasowały do ​​klimatu ich sklepu; produkty, które były nastawione raczej na żonę mężczyzny, a nie na samego mężczyznę , napędzały chłopców, by stworzyli coś, z czego mogliby korzystać i byliby, aby to promować. Eksperymentowali z różnymi formułami razem z chemikami przez ponad rok, zanim byli zadowoleni z pierwszego produktu, “Deluxe Pomade”.

To była praca z miłości dla mężczyzny . To, co wyróżnia Uppercut Deluxe, to fakt, że mężczyźni są barberami, którzy codziennie używają tego produktu i nieustannie rzucają sobie wyzwanie, by stworzyć ponadczasowe produkty, których faceci mogą używać na całe życie; chodzi o podstawowe artykuły do ​​pielęgnacji.

Nazwa marki wywodzi się od dziadka Newmana, Willy’ego Oshei, który był starym bokserem z trupy bokserskiej Jimmy’ego Sharmana, która podróżowała po Australii podczas wielkiej depresji. Było to stosowne, aby dodali jego pseudonim “Uppercut” do marki. Willy był twardym, starym chłopakiem, który miał naprawdę trudne dzieciństwo. Jego motto brzmiało: “trudny początek ma dobre zakończenie”. Dobrze powiedziane Willy.

Musisz płacić składki, aby naprawdę dobrze się bawić. Wraz z rosnącym popytem na całym świecie, Uppercut Deluxe zachował etos swojej firmy ustanowiony przez Willy’iego Uppercut OShea, że ​​ciężki początek tworzy dobre zakończenie. Dziś dziedzictwo Willy’iego żyje dzięki Uppercut Deluxe, której celem jest tworzenie produktów najwyższej jakości, które sprawią, że będziesz wyglądać nokautująco!